FINAŁ XVII SPARTAKIADY INTEGRACYJNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY

Finał XVII Integracyjnej Spartakiady Dzieci i Młodzieży odbył się na stadionie „Wierchy”. Dopisali zawodnicy i kibice ze: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla dzieci niewidomych i niedowidzących, z Zespołu Przedszkoli Specjalnych, z Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koła w Rabce-Zdroju, z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych, z Zespołu Szkół przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym. W imprezie uczestniczyli zawodnicy ze Stowarzyszenia Szkół Katolickich w Czerwiennym oraz z Fundacji HANDICAP z Zakopanego. Gośćmi honorowymi imprezy byli: Burmistrz Miasta Rabka-Zdrój – Leszek Świder, Radny Powiatu Nowotarskiego – Marek Szarawarski, Prezes Śląskiego Centrum – Jarosław Wieszołek.
Spartakiada tradycyjnie promuje zdrowy styl życia i aktywne sposoby spędzania wolnego czasu. Rozwija współprace między placówkami edukacyjnymi i organizacjami działającymi na rzecz dzieci i młodzieży. Młodzi zawodnicy podejmują wyzwania sportowe, rozwijają sprawność fizyczną, wzmacniają wiarę we własne siły i możliwości.
Do zobaczenia za rok!🙂

GALERIA

zobacz relacje ze spartakiady na stronie photojanografia.rabka.pl:

ROZPOCZĘCIE XVII SPARTAKIADY          DWA OGNIE I SIATKÓWKA          FINAŁ SPARTAKIADY

oraz na fb szkoły:

CEREMONIA OTWARCIA          TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ          TURNIEJ ZRĘCZNOŚCIOWY          ZAWODY PŁYWACKIE