III Bieg Mikołajów – przygotowania

Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski objął patronatem III Bieg Mikołajów w Rabce-Zdroju. Skierował list do organizatorów i uczestników biegu. Dziękujemy!!!

Wszyscy pracownicy oraz uczniowie Zespołu Szkół przy Śląskim Centrum zaangażowali się w przygotowania do III Biegu Mikołajów „Biegamy dla Daniela”. Na szeroką skalę ruszyły prace w klasach, świetlicach i domach…. . Jedni szyli serduszka, inni robili stroiki i kartki świąteczne, zbierali maskotki, piekli babeczki, wykonywali ozdoby choinkowe… . A wszystko po to, by na kiermaszu zorganizowanym podczas biegu nie zabrakło ciekawych ozdób świątecznych, które oferowaliśmy uczestnikom i obserwatorom biegu zbierając do puszek pieniądze dla Daniela. W tej pięknej akcji wsparły nas zaprzyjaźnione szkoły i instytucje. Szkoła Podstawowa w Ponicach ofiarowała Danielowi laptop, Zespół Szkół przy Uzdrowisku w Goczałkowicach-Zdroju ofiarował ceramiczną figurkę Mikołaja, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu przygotowała ozdoby świąteczne na kiermasz, Nadleśnictwo Nowy Targ ofiarowało choinkę, a Uniwersytet Trzeciego Wieku wspierał nas organizacyjnie. Serdecznie dziękujemy!!!

galeria – malowanie pierników

galeria – ozdoby choinkowe