Dawnej Rabki Czar

W ramach imprezy plenerowej Dawnej Rabki Czar odbyła się gra miejska pt.” „Tropiciele przeszłości – o czym skrzypi w starych willach”. Autorkami scenariusza i prowadzącymi grę były nauczycielki naszej szkoły Anna Dachowska i Agata Klimińska – Spólnik. Ponadto w przygotowaniu gry wzięli udział nauczyciele, wychowawcy oraz pracownicy obsługi Zespołu Szkół. Celem gry było poznanie kultury, języka i historii Rabki – Zdroju z okresu dwudziestolecia międzywojennego, czasu największego rozkwitu uzdrowiska. ??
Gra była przeznaczona dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych, którzy w czterech zabytkowych rabczańskich willach: Antonina, Liliana, Warszawa, Św. Józef tropili przeszłość naszego pięknego uzdrowiska. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wirtualnej wersji gry. ?
Dziękujemy za udział i wspólną zabawę uczestnikom ze : Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju, Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju, Szkoły Podstawowej w Ponicach, Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce-Zdroju, Wielopoziomowej Drużynie Harcerskiej im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Rabce-Zdroju, podopiecznym Środowiskowego Domu Społecznego „Radość Życia”. ?❤☀?
fot. Jan Ciepliński

galeria