Mikołaj w akcji

Zespół Szkół przy Śląskim Centrum wraz z partnerami: Urzędem Miejskim w Rabce – Zdroju oraz Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce – Zdroju zapraszają do udziału w wydarzeniu o charakterze charytatywno – rekreacyjnym pod nazwą „Mikołaj w akcji – zbieramy dla dzieci, podopiecznych PSONI Koło w Rabce – Zdroju”. Chcemy podtrzymać piękną ideę niesienia radości i wsparcia dzieciom z naszej gminy, które najbardziej tego potrzebują. W tym roku będziemy zbierać pieniądze dla dzieci, podopiecznych PSONI Koła w Rabce – Zdroju. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w formule on-line w dniach od 6 do 24 grudnia 2021 roku.
W akcji może wziąć udział każdy, kto podejmie wyzwanie wykonania dowolnej aktywności ruchowej np.: bieg, marsz z kijkami, spacer, jazda na łyżwach, na rolkach, zabawa na świeżym powietrzu itp., następnie zrobi zdjęcie lub nagra krótki filmik (koniecznie w czapce Mikołaja), zamieści je na swoim profilu na Facebooku z hasztagiem #mikołajwakcjizbieramydladziecizpsoniwrabce oraz wpłaci dowolną sumę na konto utworzone na zrzutka.pl. Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/z/mikolajwakcji2021