PANU ŚPIEWAĆ CHCĘ

 

XVIII MIĘDZYSANATORYJNY

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

,,PANU ŚPIEWAĆ CHCĘ”

01.02.2014r

ZOBACZ ZDJĘCIA

1 lutego spotkaliśmy się na XVIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek  pt. ,,Panu  Śpiewać Chcę”. Wzięły w nim udział dzieci i młodzież reprezentująca ZSS przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowym, Zespół Przedszkoli Specjalnych dla Dzieci Przewlekle Chorych, Zespół Szkół Uzdrowiskowych, Szkołę Podstawową dla Dzieci Niewidomych im. Św. Tereski oraz dorośli pacjenci szpitalni, sanatoryjni naszego ośrodka. Organizatorami spotkania były dzieci i wychowawcy z oddz. B1.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Nowym Targu Maryla Głuszak, radny powiatowy Marek Szarawarki, ksiądz Andrzej Zięba i rodzice pacjentów. Tegoroczny przegląd uświetnił występ gości specjalnych – zespołu regionalnego ,, Prymni” z Ponic.