Zakończenie roku szkolnego 2020/21

24 czerwca uczniowie i nauczyciele uroczyście pożegnali rok szkolny 2020/21. Był on wyjątkowy, gdyż ze względu na pandemię spędzony głównie w domach przy komputerach. Tegoroczna akademia była również pożegnaniem nauczycieli i wychowawców, którzy po wielu latach postanowili zakończyć pracę w naszej szkole ze względu na konieczność ograniczenia zatrudnienia. Pożegnania są zawsze trudne, ale tegoroczne pozostanie długo w naszej pamięci. Nigdy jeszcze nie żegnaliśmy jednocześnie siedmiu osób spośród grona pedagogicznego. Pracę w szkole zakończyli nauczyciele i wychowawcy wielu pokoleń dzieci i młodzieży, wybitni pedagodzy , dla których szkoła była drugim domem. Wśród odchodzących jest wieloletni nauczyciel i wicedyrektor Jan Pitek. Z pracą w szkole sanatoryjnej żegnają się również: pani Danuta Klocek, pani Barbara Czyszczoń i pan Adam Przybyś. Kolejny etap w swoim życiu rozpoczynają także panie wychowawczynie: Anna Czyszczoń i Elżbieta Gryz – wieloletnie kierowniczki wychowania oraz pani Anna Gacek. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i piękne wspomnienia. Życzymy realizacji planów i zamierzeń, odkrywania nowych dróg, satysfakcji i zadowolenia z życia, marzeń, które się spełniają.
Krótki montaż słowno-muzyczny oraz kwiaty były wyrazem podziękowania dla odchodzących pedagogów. Przed wszystkimi zasłużony czas wakacji i wypoczynku. Rozstajemy się z nadzieją, że kolejny rok szkolny będzie nas zaskakiwał tylko pozytywnie. 🙂

galeria